Nahoru
Modelářství a návrhářství oděvů
Design interiéru
Cukrář
Pekař
Modelářství a návrhářství oděvů
Nábytkářská a dřevařská výroba
Truhlář, tesař
Modelářství a návrhářství oděvů
Umění

Slavnostní předávání maturitních vysvědčení MD4, A2

Ve čtvrtek 30. 5. 2024 převzali maturanti svá zasloužená maturitní vysvědčeni.

Kinosál naší školy se zaplnil v 16:30 hodin rodiči a kamarády absolventů, maturitní komisí a dalšími pedagogy. Nechyběli ani další žáci školy nebo osmičlenný komorní orchestr ZUŠ Kladno, pod vedením paní učitelky Jany Šislerové.

Následoval slavnostní nástup maturantů, které do kinosálu přivedly jejich třídní učitelky. O krásný hudební zážitek se zaloužil právě komorní orchestr, který během předávání zahrál hned 3 skladby. Maturitní vysvědčení byla předávána absolventům oborů: Modelářství a návrhářstí oděvů, Design interiéru a Technologie potravin. Viděli jsme také módní přehlídku. Naše žákyně předvedly modely maturitních praktických zkoušek děvčat oboru Modelářství a návrhářství oděvů. Slyšeli jsme projevy ředitelky školy, třídních učitelek i samostných maturantů.

Cíl, který si naši již absolventi při vstupu na naší školu dali, je splněn. První krok na začátku dospělosti zvládli a nebyla to jednoduchá věc. Maturitní zkoušky složili a mohou být na sebe pyšní, stejně jako jsme na ně pyšní my, jejich učitelé.

Nyní se vrhají do nové fáze života. Jeden příběh spojený s naší školou končí, ale hned další začíná.

Gratulujeme všem absolventům a přejeme jim do cesty životem jen to nejlepší, hlavně hodně zdraví, štěstí, splněných snů a přání. Ať dělají v životě hlavně to, co je naplňuje a činí šťastnými.

Věřte nám, že tímto vaše vzdělávání nekončí, budete se učit celý život, ať už v rámci vašich oborů, které se vyvíjejí ze dne na den, ale i celkově ve všech oblastech života.

 

Za celý tým SŠDŘ Kladno Jana Bláhová, ředitelka školy

31.05.2024

Termínový kalendář

Naši partneři

Jak se k nám dostanete

close
Tato webová stránka používá cookies
Tato webová stránka používá nezbytné technické cookies pro zajištění správné funkcionality webu. Dále může web používat cookies pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely.
Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.
Nastavení cookies
Tyto webové stránky využívají cookies pro zajištění správné funkcionality webu, pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely. Zde můžete přijmout či odmítnout některé druhy cookies, které nejsou nezbytné pro základní funkcionalitu webu. Svůj souhlas můžete kdykoliv v budoucnu odebrat či znovu udělit.
Základní technické cookies
Tyto cookies jsou nutné pro základní funkcionalitu webu. Patří sem například přihlašování uživatelů, nebo uložení informací o souhlasu s ostatními cookies.
Analytické cookies
Analytické cookies ANONYMNĚ ukládají data o pohybu na stránkách, stráveném času u jednotlivých stránek apod.
Marketingové cookies
Marketingové cookies sledují návštívené stránky uživatele a jsou využívané k cílené reklamě u služeb jako je např. Facebook, Seznam nebo Google.