Kotva
+420 312 681 181
Nepřehlédněte
Distanční výuka od 19. 4. 2021
13.4.2021
Od pondělí 19. 4. 2021 zůstává výuka na naší škole ve stejném režimu distanční výuky jako doposud. Dále začínají praktické maturitní zkoušky oborů M a N.
 
Jsou umožněny individuální osobní konzultace (vždy jen jeden žák a jeden učitel) a skupinové konzultace pro žáky končících ročníků (max. 6 žáků).
 
Veškeré KONKRÉTNÍ informace o distančí výuce a další pravidla naleznete v aktualitách.
 
Pevné zdraví a hodně optimismu přeje Jana Bláhová, ředitelka školy
 
Dodatek ke školnímu řádu, platný od 1. 2. 2021
9.2.2021

V sekci Studenti/Dokumenty ke stažení/Školní řád byl zveřejněn dodatek ke školnímu řádu, platný od 1. 2. 2021. Dodatek se týká distanční výuky a on-line hodin.

Partneři

 

 

Mapa webu

EUROPASSY


Europass

 

Je dodatek k osvědčení pro školní rok 2020/2021. Jedná se o dokument doplňující osvědčení o středním a středním odborném vzdělání (vysvědčení o závěrečné zkoušce, výuční list, vysvědčení o maturitní zkoušce), který využijete při hledání studia, práce nebo brigády. Více na edo.europass.cz

 

Vydávání tištěných dodatků 

Společně s maturitním vysvědčením, výučním listem nebo vysvědčením o závěrečné zkoušce předává naše škola také dodatek k osvědčení v tištěné podobě v českém jazyce. Lze si ho však také stáhnout a vytisknout v angličtině či němčině.

 

Tyto dodatky mohou sloužit i absolventům z předchozích let za předpokladu, že vystudovali daný obor (stejný název a kód oboru). Školní rok na dodatku informuje o roce, kdy byl dodatek vystaven, nikoli o roce, kdy absolvent studium ukončil.

 

 

Svoje Europassy můžete stahovat zde:

 

  • Modelářství a návrhářství oděvů     CZ     AJ     NJ

 

  • Nábytkářská a dřevařská výroba (4-letý)     CZ     AJ     NJ

 

  • Technologie potravin     CZ     AJ     NJ

 

  • Nábytkářská a dřevařská výroba (2-letý)     CZ     AJ     NJ

 

  • Cukrář     CZ     AJ     NJ

 

  • Pekař     CZ     AJ     NJ

 

  • Tesař     CZ    AJ      NJ

 

  • Truhlář     CZ     AJ     NJ

 

 

Pokud zde dodatek ke svému oboru nenajdete (dodatek musí mít stejný kód a název oboru jako Vaše absolventské vysvědčení), zažádejte si o jeho vystavení přímo u Národního centra Europass ČR na edo.europass.cz.

 

Dodatek je platný pouze s příslušným vysvědčením o závěrečné zkoušce, výučním listem nebo vysvědčením o maturitní zkoušce.

 

Ing. Jana Bláhová,

ředitelka školy